Utakmice

2017

2016

UTAKMICE PO SKUPINAMA

DATUM

VRIJEME

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA 2

SKUPINA

Fri 08 July
14:00
Al Wahda Novi Sad SRB (1)
11-10
Nordgym Sofia BUL (16)
A
Fri 08 July
14:20
Ljubljana SLO (2)
22-11
TorneoArmana Tortona ITA (15)
B
Fri 08 July
14:40
Piran SLO (3)
22-9
Schiocchi B. Modena ITA (14)
C
Fri 08 July
15:00
Urbancity.pl Gdansk POL (4)
21-12
Statist Split CRO (13)
D
Fri 08 July
15:20
El Palo Peak Malaga ESP (8)
21-13
Paris FRA (9)
A
Fri 08 July
15:40
Stangistai Vilnius LTU (7)
21-20
Ecos Romari Vitez BIH (10)
B
Fri 08 July
16:00
Master Zemun SRB (6)
21-12
XXX Sarajevo BIH (11)
C
Fri 08 July
16:20
Ognezaschita Sankt P RUS (5)
18-21
General VM Zagreb CRO (12)
D
Fri 08 July
16:40
Nordgym Sofia BUL (16)
13-22
Paris FRA (9)
A
Fri 08 July
17:00
TorneoArmana Tortona ITA (15)
19-21
Ecos Romari Vitez BIH (10)
B
Fri 08 July
17:20
Schiocchi B. Modena ITA (14)
17-16
XXX Sarajevo BIH (11)
C
Fri 08 July
17:40
Statist Split CRO (13)
21-20
General VM Zagreb CRO (12)
D
Fri 08 July
18:00
Al Wahda Novi Sad SRB (1)
15-11
El Palo Peak Malaga ESP (8)
A
Fri 08 July
18:20
Ljubljana SLO (2)
17-16
Stangistai Vilnius LTU (7)
B
Fri 08 July
18:40
Piran SLO (3)
21-13
Master Zemun SRB (6)
C
Fri 08 July
19:00
Urbancity.pl Gdansk POL (4)
21-16
Ognezaschita Sankt P RUS (5)
D
Fri 08 July
19:20
El Palo Peak Malaga ESP (8)
21-13
Nordgym Sofia BUL (16)
A
Fri 08 July
19:40
Stangistai Vilnius LTU (7)
21-11
TorneoArmana Tortona ITA (15)
B
Fri 08 July
20:00
Master Zemun SRB (6)
21-10
Schiocchi B. Modena ITA (14)
C
Fri 08 July
20:20
Ognezaschita Sankt P RUS (5)
22-20
Statist Split CRO (13)
D
Fri 08 July
20:40
Paris FRA (9)
15-21
Al Wahda Novi Sad SRB (1)
A
Fri 08 July
21:00
Ecos Romari Vitez BIH (10)
21-16
Ljubljana SLO (2)
B
Fri 08 July
21:20
XXX Sarajevo BIH (11)
12-19
Piran SLO (3)
C
Fri 08 July
21:40
General VM Zagreb CRO (12)
22-20
Urbancity.pl Gdansk POL (4)
D

ČETVRTINA FINALA

DATUM

VRIJEME

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA 2

Sat 09 July
18:30
Al Wahda Novi Sad SRB (1)
20-10
Urbancity.pl Gdansk POL (4)
Sat 09 July
18:50
Piran SLO (3)
18-20
Stangistai Vilnius LTU (7)
Sat 09 July
19:20
Ecos Romari Vitez BIH (10)
21-19
Master Zemun SRB (6)
Sat 09 July
19:40
General VM Zagreb CRO (12)
8-20
El Palo Peak Malaga ESP (8)

POLUFINALE

DATUM

VRIJEME

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA 2

Sat 09 July
20:10
Al Wahda Novi Sad SRB (1)
21-15
Stangistai Vilnius LTU (7)
Sat 09 July
20:45
Ecos Romari Vitez BIH (10)
21-13
El Palo Peak Malaga ESP (8)

FINALE

DATUM

VRIJEME

EKIPA 1

REZULTAT

EKIPA 2

Sat 09 July
21:45
Al Wahda Novi Sad SRB (1)
21-13
Ecos Romari Vitez BIH (10)